+10 fotó
Hirdetéskód: 8522633
Referenciaszám: HZ083590-4304305
Frissítve: 5 napja
Harkány eladó családi ház 9 szobás: 69,99 millió Ft
69,99 millió Ft
538,4 ezer Ft/m²
130 m²
2600 m²
9 szoba
Eladó Ház, Harkány
Eladó Harkányban 2600nm-es telken elhelyezkedő 130nm-es ,felújítandó családi ház.Az ingatlan 130m2 alapterületű+ tetőtér. Földszinten 4 szoba, konyha fürdő, valamint egy terasz található. Az emeleten 2 szoba, 3 fél szoba, 3 fürdő( zuhanyzó, WC, kézmosó)valamint egy konyha, és 3 terasz található.A földszint és az emelet bejáratát minimális ráfordítással külön lehet választani, így kettő önálló lakásként lehet őket hasznosítani.A ház mögött további épületek helyezkednek el, amiben van 3 beállásos garázs, két szoba WC-vel, pince, kazánház.Telek 2600m2, amely a rendezési terv szerint 800m2 osztható, telkenként 2 db lakás építhető rá. Utca fronton a telek kettő bejárattal rendelkezik, mivel szélességben is dupla telek.
69990000 Ft
Referencia szám: HZ083590-ZE
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Nincs fűtés
1990
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
301 205 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 72 999 1