+13 fotó
Hirdetéskód: 8775227
Referenciaszám: HZ047446-5077679
Frissítve: 1 hónapja
Hernád eladó családi ház 1 szobás: 26,9 millió Ft
26,9 millió Ft
8,8 ezer Ft/m²
3057 m²
3057 m²
1 szoba
Eladó ház, Hernád
Hernádon eladó egy belterületi besorolású 3057nm -es telken található 33 nm-es épület. A teleken belül villany, víz, és gáz található. LF2-es besorolású. Az épület két részből áll. Az egyik lakrészben előszoba, zuhanyzó és szoba található. A másikban konyha -étkező és pince található. A telek az úttesttel párhuzamosan helyezkedik el. Ha megtetszett Önnek az ingatlan kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján.
Tulajdonságok
Családi ház
Felújítandó
Elektromos
1968
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 37 999 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
115 765 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 37 999 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 37 999 3