+6 fotó
Hirdetéskód: 8991845
Referenciaszám: 23864
Feltöltve: 14 napja
Hódmezővásárhely eladó családi ház 3 szobás: 48,5 millió Ft
48,5 millió Ft
466,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
104 m²
3 szoba
Leírás
H&P azonosító: #23864
Bálint Zoltán ingatlanreferens, tel.: +36-70-855-55-25
Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a 06-70-855-55-25-as telefonszámon!
Eladásra kínálok 3 hálószobás, tégla falazatú, teljesen felújított állapotú családi házat Hódmezővásárhelyen-Belváros!
A ház főbb jellemzői:
Lokáció: Belváros
Ingatlan: 104 nm
Elosztása: 3 db szoba ,fürdő+wc,amerikai konyha+nappali,tároló, terasz (kb 40nm)
Falazat: tégla
Telek: 200 nm
Fűtés: klíma,kondenzációs kazán
Állapot: 2020-ben teljes felújítás: új villany, új vízhálózat,lamináltak, burkolatok, minőségi beépített műszaki tartalom stb.
Összközműves
Gyorsan költözhető
Átmenő forgalom mentes utcában
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!
Home & People azonosító: #23864
Irányár:48500.000,- Ft
Budai Mihály referens, tel.: +36-855-55-25
Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést!
Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!
A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.
Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.
Tulajdonságok
Családi ház
Egyéb
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 855 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
208 722 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.