Eladó ház Hódmezővásárhely 72 nm
Eladó ház Hódmezővásárhely 72 nm
Eladó ház Hódmezővásárhely 72 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8998796
Referenciaszám: 1328
Feltöltve: 7 napja

Hódmezővásárhely eladó családi ház 3 szobás: 63,99 millió Ft

63,99 millió Ft
888,8 ezer Ft/m²
72 m²
Alapterület
858 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Hangulatos otthon Szeged közelében – költözhető állapotban, berendezéssel! Hódmezővásárhely Öreg-Kishomok részén, nyugodt, zöld környezetben eladó egy igazán otthonos, jól kihasznált családi ház, mindössze pár percre Szegedtől. Amiért szeretni fogod: Tágas, 858 m²-es telek gyümölcsfákkal Csendes, természetközeli elhelyezkedés Azonnal költözhető, akár teljes berendezéssel Praktikus elrendezés + galéria + pince A ház jellemzői: - 72 m² lakótér + galéria + pince - előtér - 2 külön nyíló szoba - amerikai konyhás nappali - elektromos padlófűtés - klíma Kert: A telken gondozott, termő gyümölcsfák találhatók – tökéletes pihenéshez, kertészkedéshez vagy családi időtöltéshez. Ideális választás, ha nyugodt környezetre vágysz, de nem szeretnél lemondani Szeged közelségéről sem. Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal, ha nem ér el vissza hívom! További kínálatunkat keresse az https://extraingatlan.com-n az eXtraIngatlan iroda hivatalos weboldalán.

Építés éve:
2026

Az iroda összes hirdetése
+36 70 334 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 215 992 Ft
Második évtől
275 384 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.