Eladó ház Hódmezővásárhely 74 nm
Eladó ház Hódmezővásárhely 74 nm
Eladó ház Hódmezővásárhely 74 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 9013025
Referenciaszám: 6611
Feltöltve: 1 napja

Hódmezővásárhely eladó családi ház 2 szobás: 59,9 millió Ft

59,9 millió Ft
809,5 ezer Ft/m²
74 m²
Alapterület
675 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Eladó lett Új-Kishomok kedvelt részén egy szerkezetkész állapotú, minőségi kivitelezéssel készülő családi ház. A jelenlegi állapotában az ára 59.900.000 Ft, kulcsrakész állapotban 69.900.000 Ft. Az épület extra energia megtartó tulajdonságúra van tervezve. Szerkezete fém, innovatív technológiával épült. Befejezésére mintegy 3 hónapra van szükség. Villany ellátása 32 Amper+H-tarifa. A ház külsejéhez hozzáépítve egy féltetős pergola autó beálló javasolt lenne. A ház elosztása: 2 hálószoba, amerikai konyhás nappali (30 m2) előszoba, gardrob, kamra, fürdő, WC. Amennyiben nem akarsz az építkezéssel bajlódni, de belső dizájnt már szeretnéd magad tervezni, akkor ez az ingatlan ideális választás lehet neked!  Falazat anyaga: Panel

Építés éve:
2026
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Molnár Attila
FAiR-M Ingatlaniroda Hódmezővásárhely
Az iroda összes hirdetése
+36 30 360 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 202 187 Ft
Második évtől
257 782 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.