Eladó ház Hosszúhetény, Hármashegy utca 213 nm
Eladó ház Hosszúhetény, Hármashegy utca 213 nm
Eladó ház Hosszúhetény, Hármashegy utca 213 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9020636
Referenciaszám: HZ086413
Feltöltve: 1 napja

Hosszúhetény eladó családi ház 5 szobás: 89,5 millió Ft

89,5 millió Ft
420,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
213 m²
Alapterület
1080 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Hosszúhetény csendes, családbarát részén kínálunk megvételre egy jó adottságokkal rendelkező, kétszintes családi házat, amely tágas tereivel ideális választás lehet családok számára.A nettó 120 nm-es lakótérhez egy kb. 30 nm-es szuterén, egy közel 30 nm-es nyitott terasz, valamint emeleti erkély is tartozik. A földszinten világos nappali étkező konyha, kamra, egy külön szoba, előtér és WC található. Az emeletre kényelmes lépcső vezet, ahol három hálószoba és egy fürdőszoba WC-vel került kialakításra.A ház a 90-es években épült, állapota átlagos, jelenleg is lakható, ugyanakkor korszerűsítés után igazán modern, értékálló otthonná alakítható. A fűtés gázkazánnal és vegyes tüzelésű kazánnal is megoldható.Az udvarban kétállásos garázs biztosít kényelmes parkolást. A nyugodt környezet, a természet közelsége és a családias hangulat különösen vonzóvá teszi az ingatlant azok számára, akik csendes, élhető otthont keresnek.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1993
Erkély:
30 m²

Az iroda összes hirdetése
+36 72 999 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 302 099 Ft
Második évtől
385 167 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás