+13 fotó
Hirdetéskód: 9003641
Feltöltve: 3 napja
Hosszúpályi eladó családi ház 2 szobás: 27,9 millió Ft
27,9 millió Ft
450 ezer Ft/m²
62 m²
1061 m²
2 szoba
Hosszúpályi, Bajcsy Zs. u.
Kedves Érdeklődő!
Hosszúpályiban, Bajcsy Zs. utcában kínálom megvételre ezt a 62 nm-es családi házat, 1061 nm-es teleken. Ajánlom fiatal pároknak, nagyobb otthonból, kisebbe költözni vágyóknak.
Az ingatlan sarki elhelyezkedésű, két bejárattal rendelkezik, lemez kerítéssel körbe kerített, kamerával felszerelt. Falazata vegyes, tetőszerkezete stabil, bramac cseréppel borított. Fűtése konvektor, kéményei megmaradtak, így cserépkályha beépíthető. Felújítása soráncserélve lett a villanyhálózat, vízcsövek, nyílászárók ( műanyagok, redőnyösek, szúnyoghálósak ). Szobái laminált parkettásak, többi helysége járólaposak. Melegvizéről bojler gondoskodik, éjszakai áramról.
Beosztása rendkívül optimális, helységei külön nyílóak, így a privát szféra biztosított a család minden tagjának.
Fedett teraszról, tágas előszobán keresztül közelíthető meg az egyik szoba, innen jobbra, közlekedőből konyha, másik, klímás szoba és az igen nagy méretű, kádas fürdő, mellékhelységgel egyben.
Udvara lekerített, garázzsal, tárolókkal, gondozott, mozgásérzékelő reflektorokkal kiépített. Kertjében gazdálkodhat, megtermelheti zöldségeit, gyümölcseit.
Hosszúpályi Debrecentől 19 km távolságra van, autóval 15 perc, buszjközlekedése sűrű, óránkénti járattal. Ezen a településen minden megtalálható, ami a napi élethez szükséges: óvoda, iskola, orvosi rendelők, gyógyszertár, bank, posta, bevásárlási lehetőségek.
Ne gondolkozzon hát sokat, hívjon, nézze meg, legyen az Öné mielőbb!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújított
Gáz (konvektor)
1966
6 m²
Nem adta meg a hirdető
Van
20 000 Ft/hó
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel