+17 fotó
Hirdetéskód: 9009966
Referenciaszám: 396066
Feltöltve: ma
Isaszeg eladó családi ház 3+1 fél szobás: 93 millió Ft
93 millió Ft
830,4 ezer Ft/m²
112 m²
1321 m²
3+1 fél szoba
Eladó családi ház Isaszeg, 112nm, 93.000.000Ft - központi részén
Isaszeg központi részén eladó nettó 114 nm-es lakóterületű (+ 35 nm garázs, +5 nm pince,+ 20 nm külső tárolók), felújított 4 szobás családi ház, 1321 nm-es telken!
Az ingatlan az 1970-es években épült, duplán rakott ikersejt téglából.
18 éve jelentős felújításon esett át:
-5 cm-es külső szigetelést kapott
-új 2 rétegű termoüveges műanyag nyílászárókat, nagyrészt automata redőnnyel
- új víz- és villanyvezetékeket (1 x 25 Amper)
- a meleg vizet gázbojler biztosítja, a fűtést gázkonvektor és a ház központi részében elhelyezett kandalló
- a burkolatok, szaniterek is cserélve lettek
-a tető is felújított, a megerősített fafödém alkalmassá teszi a tetőteret a beépítésre.
További extrák:
- utólag beépített terasz, mely télikertként, konditeremként funkcionál jelenleg
- a beépített konyhaszekrény a szagelszívóval, elektromos- légkeveréses sütővel, gáz-főzőlappal a vételár részét képezi,
-duplakomfortos, rendelkezésre áll épített zuhanyzós, és kádas fürdő is
-távirányítós kapu,
-fúrt kút,
-több külső tároló, + 35 nm-es garázs
-kerti zuhanyzó,kerti wc,
-állattartó ólak,
- több termő gyümölcsfa: őszibarack, sárgabarack, füge,
-málna,egres, ribizli bokor, díszcserjék, tuják...
Infrastruktúra:
-a közlekedés kiváló Budapestre, az M0 közelsége miatt
- a vasútállomás kb. 17 perces sétával elérhető, kb. 1,2 km (Budapest-Keleti pu. és Gödöllő között közlekedik)
-a 447-es számú buszjárat megállója a közelben, szintén érinti Gödöllőt, és Dányt,
-számos általános iskola, óvoda és bölcsőde található a településen.