Eladó ház Jánoshalma 160 nm
Eladó ház Jánoshalma 160 nm
Eladó ház Jánoshalma 160 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 9012364
Referenciaszám: HZ030536
Feltöltve: 1 napja

Jánoshalma eladó családi ház 6 szobás: 22,5 millió Ft

22,5 millió Ft
140,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
160 m²
Alapterület
370 m²
Telek
6 szoba
Szobák száma
 160 m² tiszta lehetőség, új kezdet és otthonérzés egyetlen ingatlanban! Jánoshalmán kínálunk megvételre egy 5 szobás + amerikai konyhás nappalis családi házat, amely 2025-ben felújításon esett át. Egy otthon, ahol minden adott ahhoz, hogy az új tulajdonos azonnal beleszeressen.  Ez a tégla szerkezetű családi ház 1970-ben épült, és a felújítás óta, még senki sem lakta. Az otthon jó fényviszonyokkal bír, amely tovább fokozza az otthonosság érzését. A ház csendes, udvarra néző elhelyezkedése további pluszt jelent, hiszen a telek tökéletesen alkalmas a nyugodt, családi élethez. Az ingatlanhoz tartozik egy tároló, egy pince, valamint egy nyári konyha is, amely remek lehetőségeket biztosít a különféle tárolási és szabadidős tevékenységekhez. A ház fűtéséről konvektorok gondoskodnak. Főbb jellemzői:-160 m2- 5 szoba- amerikai konyhás nappali - 9 m²-es tároló - 16 m²-es pince - 14 m²-es nyári konyha - kis, könnyen karbantartható udvar Ez az ingatlan tökéletes választás lehet azok számára, akik felújítás nélkül, azonnal költözhető otthont keresnek, nyugodt környezetben és  központi elhelyezkedéséből adódóan mind a városi, mind a vidéki élet előnyei megtapasztalhatók, miközben a kényelem sem szenved csorbát. Egy ház, ahol az új történetek még csak most kezdődnek talán éppen az Öné.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető