+17 fotó
Hirdetéskód: 9013456
Referenciaszám: 396137
Feltöltve: ma
Jánoshalma eladó családi ház 2 szobás: 13,5 millió Ft
13,5 millió Ft
182,4 ezer Ft/m²
74 m²
587 m²
2 szoba
Eladó családi ház Jánoshalma, 74nm, 13.500.000Ft - Epres utca
Bács-Kiskun vármegyében, Jánoshalma városában kínálunk megvételre egy 74 m² alapterületű, vegyes falazatú családi házat, 587 m²-es telken,13,5 millió forintos irányáron.
Az ingatlan praktikus elrendezésének köszönhetően ideális választás lehet kisebb családok, idősebb korosztály vagy akár első otthonukat keresők számára is. A házban kialakításra került egy közlekedő, két szoba, konyha étkezővel, fürdőszoba WC-vel, valamint egy spájz is. A 2,6 méteres belmagasság kellemes, otthonos térérzetet biztosít.
A családi ház összközműves, a víz-, villany- és gázszolgáltatás mellett internet- és kábeltelevízió csatlakozás is rendelkezésre áll. A melegízellátásról villanybojler gondoskodik, míg a fűtés gázkonvektorral megoldott, emellett fatüzelésű kályha használatára is van lehetőség. A szennyvízelvezetés saját emésztővel történik, mivel az utcában csatornahálózat nem került kiépítésre.
2010-ben teljes villanyhálózat-csere történt, valamint a külső falazat 8 cm-es szigetelést kapott. A műanyag nyílászárók redőnnyel felszereltek, melyek hozzájárulnak a komfortosabb és energiatakarékosabb fenntartáshoz.
További előny, hogy az ingatlan kamerarendszerrel felszerelt, illetve részben bútorozott állapotban kerül értékesítésre, így akár rövidebb időn belül birtokba vehető és költözhető lehet.
Amennyiben egy kedvező árú, rendezett állapotú otthont keres nyugodt környezetben, ez az ingatlan remek lehetőséget kínál.
Irányár: 13.500.000 Ft.
Az adásvétel lebonyolításához teljes banki ügyintézéssel, jogi tanácsadással, azonnali ügyvédi közreműködéssel, szükség esetén soron kívüli földhivatali eljárással, biztosítási termékekkel, valamint az ingatlan felújításához szükséges szakértő mesterek teljes palettájával állok rendelkezésedre.