Eladó ház Jászárokszállás 88 nm
Eladó ház Jászárokszállás 88 nm
Eladó ház Jászárokszállás 88 nm
+13 fotó
Hirdetéskód: 9007570
Referenciaszám: HZ085038
Frissítve: ma

Jászárokszállás eladó családi ház 3 szobás: 20,99 millió Ft

20,99 millió Ft
238,5 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
88 m²
Alapterület
464 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó családi ház Jászárokszálláson! Jászárokszállás családi házas övezetében eladó egy vegyes falazatú, karbantartott családi ház. Az ingatlanban 4 szoba található, laminált padlóburkolattal ellátva. A fűtést kályha biztosítja, emellett klíma is rendelkezésre áll. Az ingatlanon az elmúlt időszakban több felújítás történt, többek között: * tetőfelújítás * nyílászárók cseréje * fürdőszoba felújítása * víz- és villanyhálózat korszerűsítése * külső festés Az ingatlan jelenlegi állapota alapján rövid időn belül birtokba vehető. Az egyik helyiségben kialakított terrárium egyedi megjelenést biztosít az ingatlannak. Az ingatlan családok számára is megfelelő választás lehet. Energetikai tanúsítvány: folyamatban. További információért várom hívását!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Egyéb
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlanvilágos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Duna House - Gödöllő Az iroda összes hirdetése
+36 28 614 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 70 850 Ft
Második évtől
90 331 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.