Eladó ház Jászberény 86 nm
Eladó ház Jászberény 86 nm
Eladó ház Jászberény 86 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 9001577
Referenciaszám: 217500754
Frissítve: ma

Jászberény eladó családi ház 2+1 fél szobás: 19,5 millió Ft

19,5 millió Ft
226,7 ezer Ft/m²
86 m²
Alapterület
480 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Eladó Jászberényben, a Kossuth utca környékén egy 86 négyzetméteres felújítandó családi ház, mely ideális lehetőség a kreatív és értékmegőrző vásárlóknak. Az ingatlan egy 480 négyzetméteres telken helyezkedik el, így bőven van tér a saját elképzelések megvalósítására. A ház 1960-ban épült vályogból, a külső állapota felújításra szorul, azonban ez lehetőséget ad arra, hogy az új tulajdonos saját ízlése szerint alakíthassa ki. Az ingatlanban 2 szoba és 1 félszoba található, melyek ideálisak lehetnek családok számára. A fűtés konvektoros, ami egyszerűsíti a rendszer fenntartását. Remek lehetőséget biztosít mindazoknak, akik szeretnék álmaik otthonát valóra váltani egy csendes, de mégis központi elhelyezkedésű ingatlanban. Ne hagyja ki ezt a kivételes ajánlatot!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1960

Az iroda összes hirdetése
+36 70 201 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 65 817 Ft
Második évtől
83 915 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.