+8 fotó
Hirdetéskód: 8944217
Referenciaszám: M325514
Frissítve: 25 napja
Jászfényszaru eladó családi ház 1+1 fél szobás: 15,9 millió Ft
15,9 millió Ft
341,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
46 m²
965 m²
1+1 fél szoba
Leírás
Jászfényszarun kis ház eladó nagy telekkel, csendes környezetben!
Jászfényszaru nyugodt, csendes utcájában kínálunk megvételre egy 46,6 nm-es, teljes közműves családi házat, amely egy 965 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan ideális választás lehet egyedülállóknak, pároknak vagy akár kisebb család számára, illetve befektetési célra is kiváló lehetőség.
A ház praktikus elrendezésű, 1,5 szoba, konyha, fürdőszoba és egy zárt veranda tartozik hozzá, amely további hasznos életteret biztosít. A nyílászárók korszerű műanyag ablakokra lettek cserélve, ami hozzájárul az energiahatékonyabb működéshez. A fűtést gázkonvektorok biztosítják.
A közel 1000 nm-es telek kiváló lehetőséget nyújt kertészkedésre, pihenésre vagy akár további bővítésre, így az ingatlan hosszú távon is jó választás lehet.
Ha egy kedvező árú, jól alakítható otthont keres csendes környezetben, érdemes megtekintenie ezt az ingatlant.
További információért és megtekintésért keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
1960
8,4 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 601 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
68 426 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel