+9 fotó
Hirdetéskód: 8994355
Referenciaszám: M328538
Frissítve: 2 napja
Jászkisér eladó családi ház 1+2 fél szobás: 7,5 millió Ft
7,5 millió Ft
79,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
94 m²
533 m²
1+2 fél szoba
Leírás
ladó egy igazi otthon melegét árasztó családi ház Jászkisér nyugodt, kertvárosi részén, mindössze 40 km-re Szolnok városától.
A 94 nm-es ingatlan praktikus elosztású: 1 szoba és 2 félszoba biztosítja a kényelmes életteret, így ideális lehet családoknak, pároknak vagy akár azoknak is, akik nyugodt vidéki életre vágynak.
A csendes utca és a barátságos környezet már az első pillanatban otthonos hangulatot teremt. A házhoz tartozó nagy udvar rengeteg lehetőséget kínál: kertészkedéshez, pihenéshez, vagy akár egy saját kis oázis kialakításához.
Az ingatlanban víz és villany bevezetve, a gáz az utcában található, így a további fejlesztések könnyen megvalósíthatók. A ház felújításra szorul, ami remek lehetőséget ad arra, hogy új tulajdonosa saját ízlése szerint alakítsa ki álmai otthonát. Energetikai tanúsítvánnyal nem rendelkezik.
Ez a ház nem csupán egy ingatlan, hanem egy lehetőség egy nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb életre ? egy hely, ahol igazán otthon lehet.
Ne hagyja ki ezt a remek alkalmat, találja meg benne új otthonát!
Amennyiben a vásárláshoz el kellene adni jelenlegi ingatlanát, állok rendelkezésére! Az OTP Bank
Nvrt. által nvújtott kedvezményes hitelek ügyfeleink rendelkezésére állnak. Használia ki a
lehetőséget, hogy kedvezőbb kamatozású OTP Bank hitelhez juthat, ha az OTP Ingatlanpont
kínálatából vásárol. Ingatlant kereső ügyfeleink részére szolgáltatásaink és az ingatlanvásárlással,
ingatlan felújítással kapcsolatos hitel ügyintézése ingyenes,.
Az ingatlanra falusi CSOK és a kedvezményes CSOK hitel - megfelelő személyi feltételek mellett
felvehető! Babaváró hitel ügvintézését is vállalom.
Tulajdonságok