Eladó ház Jászkisér 72 nm
Eladó ház Jászkisér 72 nm
Eladó ház Jászkisér 72 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 9002158
Referenciaszám: M328331-5222252
Frissítve: ma

Jászkisér eladó családi ház 2 szobás: 19,9 millió Ft

19,9 millió Ft
276,4 ezer Ft/m²
72 m²
Alapterület
1077 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászkiséren eladó egy 1077 nm-es telken egy 72 nm-es családi ház! A házban található 2 szoba, különálló wc, előszoba és egy fürdőszoba. Az ingatlan pár éve felújításon ment keresztül. A teljes konyha, fürdőszoba, vezetékek és cső hálózat továbbá a nyílászárók is kicserélésre kerültek. Az ingatlan vegyes falazatú(vályog és tégla). Az ingatlan melegéről gázkazán és hűtő-fűtő klíma gondoskodik. Lehetőség van vegyes tüzelésű vagy kandalló beszerelésére is. Az ingatlanhoz tartozik egy melléképület ami akár kis üzletként is funkcionálhat. Az ingatlan egy csendes és széles utcában található, központ 10 perc sétával megközelíthető. Amennyiben a megvásárláshoz hitelre van szükség, az OTP Bank kedvezményes konstrukcióit tudom ajánlani!

Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Laboda Vivien
OTPip - Karcag Püspökladányi út 9 - OTP Ingatlanpont Iroda
Az iroda összes hirdetése
+36 20 956 6

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 67 171 Ft
Második évtől
85 641 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.