Eladó ház Jobbágyi 82 nm
Eladó ház Jobbágyi 82 nm
Eladó ház Jobbágyi 82 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8601425
Referenciaszám: HZ031029
Frissítve: 2 napja

Jobbágyi eladó családi ház 4 szobás: 20 millió Ft

20 millió Ft
243,9 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
82 m²
Alapterület
540 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Jobbágyi nyugodt utcájában kínálunk megvételre egy kb. 82 m² alapterületű, vegyes falazatú (vályog és tégla) családi házat, 540 m²-es telken. Az ingatlan részben felújított állapotú, jelenlegi műszaki és esztétikai állapotában költözhető. A telek rendezett. Helyiségek: - 3 hálószoba - 1 kisebb szoba - konyha - fürdőszoba - külön WC - étkező és közlekedő - a korábbi gang beépítésre került, itt alakították ki a téglából épült, szigetelt lakrészt. Műszaki jellemzők: - vegyes falazat (vályog és tégla) - a bővített rész 5 cm külső szigetelést kapott - új fa nyílászárók részben - a tető kb. 25 cm üveggyapot szigeteléssel rendelkezik - fűtés: gázkazán és vegyestüzelésű kazán - radiátoros hőleadás - összközműves ingatlan Az ingatlanhoz tartozik: - kb. 34 m²-es önálló garázs - több autó számára alkalmas udvari beállási lehetőség - több helyiségből álló melléképület, amely tárolásra vagy egyéb használatra alkalmas Jobbágyi a Mátra közelében helyezkedik el, jó megközelíthetőséggel. A településen elérhetők a mindennapi élethez szükséges intézmények és szolgáltatások, többek között: - óvoda, iskola - orvosi rendelő és gyógyszertár - üzletek, posta - busz- és vasúti közlekedés Az ingatlan állandó lakhatásra vagy hétvégi házként is alkalmas lehet. Ha tetszik az ingatlan, ne habozz hívj bizalommal, nézd meg személyesen!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1960
Energetikai besorolás: