+17 fotó
Hirdetéskód: 8942615
Referenciaszám: 394083
Frissítve: 14 napja
Jobbágyi eladó családi ház 2 szobás: 16,9 millió Ft
16,9 millió Ft
231,5 ezer Ft/m²
73 m²
792 m²
2 szoba
Eladó családi ház Jobbágyi, 73nm, 16.900.000Ft - Központban
Autentikus paraszt ház feeling, némi modernációval!
Megvételre kínálok Jobbágyi központi részén egy 792 nm telken, jó állapotú, vályog + tégla falazatú, dél-nyugati fekvésű, 2 szoba + nappalis nettó 72,68 nm-es, bruttó 105,97 nm-es családi házat.
Az ingatlan 2000-ben műszaki, 2016-ban estétikai felújításon esett át, aminek keretében bevezetésre került a gáz és kiépítésre került a gázcirkó, elektromos hálózat cseréje megtörtént, valamint az ingatlan teljes festést kapott.
A cirkó mellé még társul egy vegyes kazán is, a melegvízért pedig villanybojler felelős.
A kert parkosított, rendezett és 2 db nagy méretű tárolóval is rendelkezik, melyből az kisebb fűtött.
Infrastruktúrája kiváló, gyalog 5 percen belül található buszmegálló, óvoda, iskola, orvosi rendelő, bolt.
Autóval 1 perc a 21-es főút, valamint 15 perc az M3-as autópálya.
Az ingatlan megfelel a Falusi CSOK és 3% hitel (OSP) feltételinek!
INGYENES hitel tanácsadás!
CSOK+, Falusi CSOK és OSP (3%-os) hitel ügyintézés!
BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.
Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest.
Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, várom hívását, akár hétvégén is! S.S. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394083