+10 fotó
Hirdetéskód: 9001765
Frissítve: 1 napja
Kánya eladó családi ház 2 szobás: 33,9 millió Ft
33,9 millió Ft
446,1 ezer Ft/m²
76 m²
1606 m²
2 szoba
Leírás
Csendre, nyugalomra és önfenntartó élet stílusra vágyók figyelmébe ajánlom a Balatontól 28 Km-re fekvő Kánya községben lvőcsaládi házat.
Az ingatlan lakórésze 76 nm. 1606 nm méretű telken fekszik.
Belső elosztása alapján 2 tágas hálószoba, előszoba, a tágas étkezős konyha, spejz, kádas fürdőszoba WC-vel, kamra, közlekedő és a teraszról önálló bejárattal rendelkező nyári konyha.
Ez utóbbi könnyedén átalakítható lakószobává is.
Az épület 1952-ben épült, azóta is folyamatosan karbantartott.
Szerkezete vegyes falazat.
Az épület fűtése gázkonvektorral, cserépkályhával vagy fatüzeléses sparhelttel megoldott.
Meleg vizet villanybojler szolgáltatja.
Közművek: víz, villany (3 fázis) és gáz. Csatorna nincs
A házhoz szervesen csatlakozik istálló, présház, és több tárolásra alkalmas helyiség, valamint egy kiváló állapotban lévő 18,5 nm-es boltíves pince 13.5 nm-es présházzal.
Az összes melléképület falazata tégla.
Az egyik tárolóban kemence is kapott helyet.
Az udvaron kerekes kút, kemence, kukoricagóré és kis állattartásra alkalmas ólak.
Az ingatlan kitűnő választás lehet amennyiben önellátó életmódot szeretne élni , távol a nagyvárosok zajától.
A településen iskola, óvoda, orvosi rendelő van.
Energetikai besorolás I.
Kánya község a Balatontól 28 kilométerre, a Tamási gyógyfürdőtől 22 kilométerre, az Igali gyógyfürdőtől pedig 30 kilométerre fekszik. Tab város 5 km-re fekszik a településtől.
Szép természeti környezet veszi körül a települést, a vidéket egymás mögött húzódó dombok és völgyek tagolják.
A község körül tavak és gazdag vadállománnyal rendelkező erdők találhatók.
Az említett fürdőhelyek és kirándulóhelyek közelsége miatt a község megfelelő pihenésre is ad lehetőséget.