+7 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9005425
Referenciaszám: M329047
Feltöltve: 1 napja
Kápolnásnyék eladó családi ház 2+1 fél szobás: 65 millió Ft
65 millió Ft
878,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
74 m²
827 m²
2+1 fél szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladó felújítható családi ház Kápolnásnyék csendes részén!
827 nm-es telken kínálunk megvételre egy 74 nm-es, szerkezetileg jó állapotú családi házat.
Az ingatlan jelenlegi állapotában is költözhető, azonban a nyílászárók cseréje, a fűtés korszerűsítése, valamint a konyha és a fürdőszoba felújítása javasolt.
A tetőszerkezet jó állapotú, a ház stabil szerkezetű. A két nagyobb szobában gyönyörű, eredeti hajópadló található kiváló állapotban. A jó állapotú kémény lehetőséget biztosít kandalló vagy cserépkályha kialakítására.
Az ingatlanhoz garázs, pince és tároló is tartozik, amelyek a térképmásolaton is szerepelnek.
A környék csendes, nyugodt, a Velencei-tó és az M7 autópálya néhány perc alatt elérhető. Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1940
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 259 2
Hitelkalkulátor
Második évtől
279 730 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 259 2
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 259 2