+12 fotó
Hirdetéskód: 8711971
Referenciaszám: M312880
Frissítve: 9 napja
Kaposszekcső eladó családi ház 3 szobás: 25 millió Ft
25 millió Ft
190,8 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
131 m²
1843 m²
3 szoba
Leírás
Tolna vármegye, Kaposszekcső településen eladó egy 1843 nm telken levő 131 nm családi ház. Az épület régebben kocsmaként üzemelt, aminek folytatásában az udvaron található egy 52 nm: két szoba, konyha, fürdőszoba, wc, előszoba helyiségekből álló lakrész. A kocsmaként működő helyiségek 79 nm: ahol két üzlethelyiség, konyha, 1-1 női és férfi mosdó, előtér, előkészítő, iroda, zuhanyzó + wc helyiségekből áll. Jelenleg a tulajdoni lapon lakóházként szerepel. Az ipari árammal rendelkező épület mai is alkalmas vendéglátói feladatokra, pl. pizzéria kialakítására. A ház fűtése vegyes tüzelésű kazánnal valamint gázkazánnal megoldott. Az udvaron aknás garázs, pince, kazánház, nyárikonyha, 130 nm gazdasági épület, állattartásra alkalmas ól, folytatásában pedig körbe kerített kert található.
Az energetikai tanúsítványt legkésőbb az adásvételi szerződés aláírásáig elkészíti az eladó.
A nagyközség a 611 főút mentén található, Dombóvártól 7 km-re, Pécstől 41 km távolságra. Amennyiben felkeltette az érdeklődését, kérem hívjon bizalommal. Vevőinknek teljes körű, díjmentes pénzügyi szolgáltatást nyújtunk! Az OTP Ingatlanpont ajánlásával!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gázkazán
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 886 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
107 589 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.