Hirdetéskód: 7736210
Frissítve: 2 hónapja
Kaposvár eladó családi ház 1+1 fél szobás: 36,24 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 361 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
36,24 millió Ft
604 ezer Ft/m²
100 386 Euro
1 673,1 Euro/m²
60 m²
1800 m²
1+1 fél szoba
Leírás
Nagyon csendes helyen .Panorámás telek ,nagy gyümölcsössel .Istállóval és külön álló földpincével.Kis házzal amit fel lehet újitani vagy elbontani .
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1920
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 250 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 250 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 250 5