Hirdetéskód: 8770872
Feltöltve: 6 hónapja
Kecel eladó családi ház 2 szobás: 14,88 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
14,88 millió Ft
212,6 ezer Ft/m²
40 665 Euro
580,93 Euro/m²
70 m²
1200 m²
2 szoba
Kecel, I. körzet tanya
Kecel táblánál fő út mellett eladó egy jó állapotú tanya árammal , nagy gyümölcsössel. Az ár alku képes.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Cserépkályha
1950
JJ (2016-2023-as besorolás)
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 399 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 399 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 399 3