Hirdetéskód: 8231142
Frissítve: 1 éve
Kecskemét eladó családi ház 2+1 fél szobás: 81,53 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 360 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
81,53 millió Ft
1,36 millió Ft/m²
226 470 Euro
3 774,5 Euro/m²
60 m²
676 m²
2+1 fél szoba
Leírás
Eladó tulajdonostól Kecskeméten a történelmi belvárosban remek helyen egy 2.5 Szobás felujjított régi szép polgári lakás 40 nm -es pincével, padlással, garázzsal, kicsi kerttel. Családi házrészként funkcionált, ezalatt karban volt tartva. Az ingatlan részint felujjítva, részint közepes állapotban van. Pincéje, padlása beépíthető. Fűtése, hűtése gázkonvektorral és klímával gazdaságos és kényelmes.
A melléképület igény szerint átalakítható.
A belső udvarban található kicsi kert is igény szerint hangulatos virágos térré alakítható..
Közelében iskola, óvoda, kultúrközpont, üzletek, orvosi rendelők, templom, városközpont 2 perc sétára, busz 5 perc sétára.
Bármilyen kérdés esetén szívesen állunk rendelkezésre.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújított
Egyéb
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
KE
Kovács Edit
+36 20 258 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
KE
Kovács Edit
+36 20 258 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
KE
Kovács Edit
+36 20 258 5