+17 fotó
Hirdetéskód: 8284220
Referenciaszám: HZ025183-4767004
Frissítve: ma
Kecskemét eladó családi ház 10 szobás: 125 millió Ft
125 millió Ft
625 ezer Ft/m²
200 m²
343 m²
10 szoba
Kecskemét - Nappali + 9 szobás, többrendbeli belvárosi KURIÓZUM családiház.
Eladó Kecskemét belvárosában KURIÓZUMnak számító 200 nm-es nappali + 9 szobás, többrendbeli lakhatásra alkalmas családi ház, 343 nm önálló telken. Az ingatlan a legfrekventáltabb belvárosi részen helyezkedik el, ennek köszönhetően minden fontos dolog pár perc alatt gyalogosan is elérhető. Az utcafronti főépület 2 szintes nappali + 5 szobás, 2 fürdőszobás kialakítású. A nap körüljárja az épületet, ezért minden napszakban napfényes. A zárt udvarban elhelyezkedő 20 nm-es terasz kényelmes kikapcsolódások, családi, baráti összejövetelek helyszíne lehet. Az udvarban van még két 2 szobás épület, ami alkalmassá teszi az ingatlant 3 rendbeli életre is. A hátsó udvarrészben 13 nm tároló biztosítja a helyet a kerti szerszámok elhelyezésére. A hátsó házban 2018-ban újra lett vezetékelve a villany és víz, ekkor került rá az új tető és megtörtént a nyílászárók cseréje is. A hátsó ház alatt pince is húzódik. Az udvarban 3 autó tárolására van lehetőség.Érdemes megtekinteni személyesen, ezt a sok lehetőséget magába rejtő ingatlant!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
125000000 Ft
Érdeklődni: Járdi Zita +36 30 3813134
Referencia szám: HZ025183-ZE
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Gázkazán
1910
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 998 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
537 943 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.