+7 fotó
Hirdetéskód: 8484675
Referenciaszám: H499221
Frissítve: 2 napja
Kecskemét eladó családi ház 4 szobás: 64,99 millió Ft
64,99 millió Ft
342,1 ezer Ft/m²
190 m²
706 m²
4 szoba
Kecskeméten belvároshoz közel, 200 nm-es ház (2-3 lakás kialakítható)
Eladásra kínálok egy nettó 200 nm-es házat.
Két utcára nyíló bejárata van, így akár kettő, vagy 3 lakássá is átalakítható külön bejárattal.
PARAMÉTEREK
- Telek 706 nm
- Nettó 200 nm ( 1. lakás 76 nm 2. lakás 114 nm)
- 2014- ben gázcsere és villanyvezeték csere
- Gáz cirkó fűtés radiátorokkal
- Nyílászárók: Fa és műanyag ajtók illetve ablakok
- Udvaron kb 10 autó beállása megoldható, így akár ha több albérlőnek adják ki, akkor is kényelmesen elférnek az udvaron
- A házat nem lakják, azonnal birtokba vehető.
„Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.”
Ha felkeltettem érdeklődését, kérem hívjon.
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
279 687 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hasonló eladó ingatlanok Belváros városrészben
Frissítve: 1 éve
1
173 367 Euro
63,45 millió Ft 556,6 ezer Ft/m²
Eladó sorház, Kecskemét, Belváros
Frissítve: ma
20
69,9 millió Ft 794,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kecskemét, Belváros

Frissítve: 2 napja
20
69,9 millió Ft 288,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kecskemét, Belváros

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Kecskeméten 64,99 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 4 napja
15
59,9 millió Ft 599 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kecskemét, Belváros

Frissítve: 12 napja
14
64,9 millió Ft 865,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kecskemét, Belváros
Frissítve: 1 hónapja
20
69,9 millió Ft 794,3 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kecskemét, Belváros