Eladó ház Kecskemét, Felsőszéktó 90 nm
Eladó ház Kecskemét, Felsőszéktó 90 nm
Eladó ház Kecskemét, Felsőszéktó 90 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9010783
Feltöltve: 3 napja

Kecskemét eladó családi ház 5 szobás: 33 millió Ft

33 millió Ft
366,7 ezer Ft/m²
90 m²
Alapterület
2089 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Kecskeméten a felsőszéktó területén felújítandó kétgenerációs ház asztfalt út mellet eladó! Jellemzők: 2086 m2 telek 45+45 m2 lakóépület villany+fúrtkút (városi víz, gáz telekhatáron) felújítandó, lakható állapotban készpénzes ház vásárlás

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Kandalló
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 418 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 111 388 Ft
Második évtől
142 017 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 418 0

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 70 418 0

Promóció kép

Töltsd fel hirdetésed ingyenesen!

Egyszerű hirdetésfeladás ingyenesen

Feladom a hirdetésem