Eladó ház Kecskemét, Kadafalva 98 nm
Eladó ház Kecskemét, Kadafalva 98 nm
Eladó ház Kecskemét, Kadafalva 98 nm
+3 fotó
Hirdetéskód: 9021860
Feltöltve: 1 napja

Kecskemét eladó családi ház 3 szobás: 124,9 millió Ft

124,9 millió Ft
1,27 millió Ft/m²
98 m²
Alapterület
550 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Kecskemét-Kadafalván új építésű házak eladók! Jellemzők: - jelenleg 3 van kész, pár hónapon belül birtokbavehetők - csok, és 3 %-os hitel is igénybevehetők - a kerítés mindegyiknél benne van az árban, konyhabútor nincs - tágas, kényelmes telkek - a telekre még építhető 50 nm, ami lehet akár garázs is Néhány műszaki adat: - porotherm tégla - a fűtés hőszivattyúval megoldott - szeglemezes tetőszerkezet - beton tetőcserép - műanyag 3 rétegű ablakok - 15 cm homlokzatszigetelés További műszaki adatot személyes megtekintés alkalmával, vagy telefonon tudok adni! Ha ingatlanhirdetésem felkeltette érdeklődését, kérem hívjon!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1

Profilkép
Saskó Anna Ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 670 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 421 588 Ft
Második évtől
537 513 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.