Eladó ház Kecskemét, Katonatelep 91 nm
Eladó ház Kecskemét, Katonatelep 91 nm
Eladó ház Kecskemét, Katonatelep 91 nm
+9 fotó
Hirdetéskód: 8883483
Frissítve: 23 napja

Kecskemét eladó családi ház 4 szobás: 93,5 millió Ft

93,5 millió Ft
1,03 millió Ft/m²
91 m²
Alapterület
415 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
4 HÁLÓ+ NAPPALIS 2020-AS ÉPÍTÉSŰ TÉGLA CSALÁDI HÁZ! VIRTUÁLIS TÚRA: https://tour.panoee.net/katonatelep Jellemzők: -415nm összközműves, körbe kerített telek -4 háló -amerikai konyhás nappali -91 nettó nm -kondenzációs gázkazán padlófűtéssel -inverteres hűtő-fűtő klíma -tégla falazat 15cm homlokzat szigeteléssel -3 rétegű műanyag nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval -nagy méretű térkő terasz -optikai internet -elektromos kapu -kamerarendszer -beépített konyhaszerkény, fürdőszobaszekrény, előszoba szekrény és étkező asztal székekkel az árban benne van, többi bútor alku tárgya -udvarban 2 autóbeálló, akár garázs telepítésére is alkalmas -csendes utca (új építésű házak szomszédságában) -Kecskemét- Katonatelep frekventált helyén Irányár: 93,5 M ft. Érdeklődni hétfőtől szombatig! 06-20/212-4883
Megnézem a videóbemutatót

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Újszerű
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2020
Terasz:
15 m²
Energetikai besorolás:
B
amerikai konyhabeépített konyhabútorbeépített szekrénycsatornacsendesétkezőgázhőszigeteltinternetjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakertklímakocsibeállóösszkomfortosredőnysaját parkolószigetelttelefonteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 212 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 315 600 Ft
Második évtől
402 381 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás