Eladó ház Kecskemét, Matkó 65 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9013294
Feltöltve: 1 napja

Kecskemét eladó családi ház 2+1 fél szobás: 32 millió Ft

0 Ft
0 Ft/m²
87 432 Euro
1 345,11 Euro/m²
65 m²
Alapterület
6732 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Eladó tanyás ingatlan Matkó-pusztán – csendes, nyugodt környezetben, Kecskeméttől 10 km-re Eladó Matkó-pusztán egy 6732 m²-es, bekerített tanyás ingatlan, erdő mellett, csendes és nyugodt környezetben. Az ingatlanban található: • 2 szoba • konyha • fürdőszoba • előtér A házhoz melléképület és ólak is tartoznak, így gazdálkodásra, állattartásra is kiválóan alkalmas. Közművek és egyéb jellemzők: • vezetékes városi víz • gázfűtés • külön vegyestüzelésű kazán • fúrt kút • közel a kövesúthoz • buszmegálló 5 perc sétára • a busz óránként közlekedik a Matkó–Kecskemét útvonalon A telken gyümölcsös található, több kajszi- és egyéb gyümölcsfával. Ideális választás azok számára, akik nyugodt, természetközeli környezetre vágynak, mégis közel szeretnének maradni Kecskeméthez. Irányár: 32 millió Ft Érdeklődni a +36305439530 telefonszámon lehet.

Tulajdonságok

Típus:
Szintek száma:
1
Állapot:
Fűtés:
Építés éve:
1980
Energetikai besorolás:
A+
Átlagos rezsiköltség:
45 000 Ft/hó
bútorozottcsendesétkezőgarázsgázhőszigeteltjó közlekedésűkamrakertmelléképületmosókonyhaműhelyösszkomfortosparabolaantennaredőnyszigeteltvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 543 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 543 9

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 30 543 9