Eladó ház Kecskemét 172 nm
Eladó ház Kecskemét 172 nm
Eladó ház Kecskemét 172 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 8782365
Referenciaszám: HZ057209-5078254
Frissítve: 15 napja

Kecskemét eladó családi ház 5 szobás: 159,9 millió Ft

159,9 millió Ft
929,7 ezer Ft/m²
172 m²
Alapterület
2100 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Eladó mediterrán stílusú családi ház Kecskemét-Kadafalván!Kecskemét közkedvelt részén, Kadafalván eladó egy gyönyörű, 172 m²-es, amerikai konyhás, tágas nappalis + 3 szobás mediterrán stílusú családi ház, napelemmel 2100 m²-es parkosított telken, dupla garázzsal és hangulatos terasszal.Főbb jellemzők:Fa nyílászárók, háromrétegű üvegezéssel és zsalukkalOlasz kerámia tetőcserép, Lindab ereszcsatorna rendszer5 kW napelemrendszer + 10 kWh akkumulátor pakk alacsony rezsiPadlófűtés radiátorral kombinálvaKamera- és riasztórendszer a biztonságértSaját bio házi szennyvíztisztítóTágas, napfényes nappali és amerikai konyha, igényes burkolatokDupla garázs, nagy teraszCsendes, nyugodt környék, jó szomszédság, közel a városhoz. Ideális választás azoknak, akik kényelmes, korszerű és energiatakarékos otthont keresnek zöldövezetben. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: HZ057209

Építés éve:
2003
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Fekete István
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 539 727 Ft
Második évtől
688 137 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.