+11 fotó
Hirdetéskód: 8820287
Frissítve: 22 napja
Kecskemét eladó családi ház 3 szobás: 154 millió Ft
154 millió Ft
1,33 millió Ft/m²
116 m²
3000 m²
3 szoba
Varázslatos családi ház Kecskeméten!
Varázslatos családi ház Kecskeméten Metro közelében!
VIRTUÁLIS SÉTA: https://tour.panoee.net/kecskemet
Jellemzők:
-3000nm körbekerített telek
-116nm lakrész
-tégla épület
-beton födém
-szigetelt homlokzat
-műanyag szigetelt nyílászárók szúnyoghálóval, elektromos redőnyökkel és szellőztetéssel
-kondenzációs kazán és vízteres hangulatos kandalló
-dupla garázs
-ipari áram
-4 darab inverteres hűtő-fűtő klíma
-központi porszívó rendszer
-3 tágas terasz
-teljesen alápincézve (konditeremmel, gépészeti helyiséggel)
-dupla garázs
-elektromos kapu
-autómata öntözőrendszer
-csendes aszfaltos utca, rendkívül igényes környezetben!
-tömegközlekedés, intézményke, boltok könnyen elérhetőek
Irányár: 154 M ft.
Érdeklődni hétfőtől szombatig!
06-20/212-4883
Tulajdonságok
Családi ház
1
Újszerű
Gázkazán
90 m²
D
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ÁI
Ábrók István Az iroda összes hirdetése
+36 20 212 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
662 746 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ÁI
Ábrók István Az iroda összes hirdetése
+36 20 212 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ÁI
Ábrók István Az iroda összes hirdetése
+36 20 212 4