+12 fotó
Hirdetéskód: 8944901
Referenciaszám: HZ090992-5184693
Frissítve: 1 hónapja
Kecskemét eladó családi ház 3 szobás: 95 millió Ft
95 millió Ft
863,6 ezer Ft/m²
110 m²
1079 m²
3 szoba
Eladó ház, Kecskemét
Eladóvá vált Kecskemét-Katonatelep egyik legszebb, 110 nm-es családi háza egy hatalmas, 1076 nm-es parkosított telken. Az 1990-ben épült téglaépület néhány éve teljes körű technikai és esztétikai megújuláson esett át, így az új tulajdonosnak már csak a költözéssel kell foglalkoznia. A homogén, letisztult design és a tágas nappali + 2 hálószoba tökéletes otthont nyújt minden korosztálynak.
Amiért érdemes ezt választani:
Teljes műszaki biztonság: Megújult villanyhálózat, új fűtésrendszer és korszerű nyílászárók alu redőnnyel/szúnyoghálóval.
Prémium extrák: Gépesített modern konyha, beépített szekrények, riasztó- és kamerarendszer.
Kert és kényelem: Két fürdőszoba, teljes alápincézés és egy gyönyörű, öntözőrendszerrel gondozott udvar.
Ne maradjon le róla, hívjon bizalommal és nézzük meg együtt!
95000000 Ft
Teljes körű, hitel- és biztosítási ügyintézéssel, kedvezményes ügyvédi munkadíjjal
állunk szíves rendelkezésükre. További információért, illetve időpont egyeztetéssel
kapcsolatban keressen bizalommal, a telefont hétvégén is felveszem. Több
ingatlanunk esetében ingatlanbeszámítás is lehetséges, a részletekről érdeklődjön!
Vevőink számára a közvetítés díjtalan. TURÚNÉ KATI az Ön Értékesítője! +36 30 257 9284
Referencia szám: HZ090992
Tulajdonságok
Családi ház
Felújított
Gázkazán
1990
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 998 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
408 837 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.