Eladó ház Kecskemét 111 nm
Eladó ház Kecskemét 111 nm
Eladó ház Kecskemét 111 nm
+14 fotó
Hirdetéskód: 9002050
Referenciaszám: 3621586-5219161
Frissítve: 1 napja

Kecskemét eladó családi ház 5 szobás: 104,9 millió Ft

104,9 millió Ft
945 ezer Ft/m²
111 m²
Alapterület
398 m²
Telek
5 szoba
Szobák száma
Kecskeméten, a Hegedűs köz környékén, újépítésű házak közt, 2020-as építésű, 398 m2-es osztott telken, br. 111,9 m2-es, netto 94 m2-es, nappali + 4 szoba + 2 fürdőszobás családi ház eladó! Tudnivalók: -könnyűszerkezetes építés -10 cm-es homlokzati,-és 30 cm-es födém szigetelés -térkövezett-és füves udvar -9 m2-es könnyűszerkezetes tároló -sarki, utcában utolsó ház (egyik oldalról van csak szomszéd) -központi szellőztető rendszer -egyedi gázcirkó fűtés (BOSCH kazán, padlófűtés) -műa. nyílászárók redőnnyel, szúnyoghálóval -2 fürdő, 2 fürdőszoba -összközműves -osztott telek (használati megosztással) -2 db. inverteres 3,6 kW-os klíma -elektromos csúszó kapu -egyedi gépesített konyhabútor, beép.gépekkel (mosogatógép is), számtalan tároló résszel ​Az adatok tájékoztató jellegűek! FIGYELEM! Az adatok Megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni! Hívjon, szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek! Amennyiben eladó vagy kiadó ingatlana van, kérem forduljon hozzám bizalommal! Ha az ingatlan vásárláshoz el kell adnia meglévő ingatlanát, keressen bizalommal! Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja.

Építés éve:
2020
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Bagó Diána
HOUSE36 Ingatlanhálózat
Az iroda összes hirdetése