Eladó ház Kelebia 100 nm
Eladó ház Kelebia 100 nm
Eladó ház Kelebia 100 nm
+8 fotó
Hirdetéskód: 9009962
Referenciaszám: 396053
Feltöltve: ma

Kelebia eladó családi ház 3 szobás: 20,5 millió Ft

20,5 millió Ft
205 ezer Ft/m²
100 m²
Alapterület
904 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó családi ház Kelebián – központi elhelyezkedéssel! Kelebia központi részén eladó egy 100 nm-es, téglaépítésű Kádár-kocka családi ház, rendezett környezetben, kiváló elhelyezkedéssel. Az 1971-ben épült ingatlan praktikus elrendezésű: -2 nagy, világos utcai szoba -1 udvari szoba -közlekedő -konyha–ebédlő -fürdőszoba -külön mosdó -tágas spájz, ahonnan a padlás is megközelíthető A szobák parkettásak, a ház fűtéséről fa tüzelésű kályhák gondoskodnak. Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a kiváló elhelyezkedése: bolt, posta, óvoda, iskola, buszmegálló és a vonatállomás is rövid sétával elérhető. Ideális választás családoknak, de befektetésnek is remek lehetőség. Irányár: 20.500.000 Ft ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 396053

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Egyéb
Építés éve:
1971
Energetikai besorolás:
H
kertkertkapcsolatoskocsibeállóösszkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Farkasné Kasza Brigitta
GDN Ingatlanhálózat - Baja
Az iroda összes hirdetése
+36 20 326 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 69 196 Ft
Második évtől
88 223 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.