Eladó ház Kerekegyháza 202 nm
Eladó ház Kerekegyháza 202 nm
Eladó ház Kerekegyháza 202 nm
+12 fotó
Hirdetéskód: 8997009
Referenciaszám: HZ013805
Feltöltve: 8 napja

Kerekegyháza eladó családi ház 4 szobás: 97,9 millió Ft

97,9 millió Ft
484,7 ezer Ft/m²
202 m²
Alapterület
1441 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
NAPPALI + 3 SZOBÁS, CSALÁDI HÁZ NAGY TELEKKEL, DUPLA GARÁZZSAL, KERTI KIÜLŐVEL! Kerekegyházán kínálunk megvételre egy egyszintes összesen 202 m²-es (130 m2 nettó lakótér) családi házat, 1441 m²-es telken. Az ingatlan jellemzői: - bruttó 202 m2 vegyes, szigetelt falazat (homlokzaton 10 cm EPS, födémen 30 cm kőzetgyapot) - 130 m2-es nettó lakótér - 72 m2-en kazánház és dupla garázs a ház része - 12 m2 különálló tégla garázs,ami tárolónak is kiváló - hatalmas kerti kiülő a családi bulikhoz - tágas nappali-konyha - 3 szoba (még egy szoba kialakítható igény szerint) - kádas és zuhanyzós fürdőszoba - külön WC-vel - hátsó terasz - gázcirkó és vegyestüzelésű kazán a ház melegéről gondoskodik - gyönyörű cserépkályha a nappali dísze és az alternatív fűtés része - új vezetékek,új műanyag nyílászárók - elektromos kapu - automata öntözőrendszer Ha nagy területű, jól megépített ingatlant keres nyugodt környezetben, ez a ház jó választás lehet. Megtekintéssel kapcsolatban várom hívását!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhacsatornacsendesgarázsgázjó közlekedésűkertösszkomfortosszigeteltteraszvilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Nagy Lili
Duna House - Kecskemét, Budai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 998 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 330 452 Ft
Második évtől
421 317 Ft
Kamat
7,99%