Hirdetéskód: 8457858
Frissítve: 1 éve
Keszthely eladó családi ház 3+1 fél szobás: 117,12 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
117,12 millió Ft
1,06 millió Ft/m²
320 000 Euro
2 909,09 Euro/m²
110 m²
700 m²
3+1 fél szoba
Leírás
Kádár kocka ,
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Cserépkályha
12 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 227 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 227 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 70 227 6