Eladó ház Keszthely, Kertváros 300 nm
Eladó ház Keszthely, Kertváros 300 nm
Eladó ház Keszthely, Kertváros 300 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8954203
Referenciaszám: H515388
Frissítve: 5 napja

Keszthely eladó családi ház 7 szobás: 129,9 millió Ft

129,9 millió Ft
433 ezer Ft/m²
300 m²
Alapterület
3423 m²
Telek
7 szoba
Szobák száma
Keszthely Kertvárosában 3423 m² -es telken elhelyezkedő többgenerációs téglából épült családi ház eladó. A házat jelenleg még nincsen lakható állapotban. 1992-ben kezdődött az építkezése ennek a 3 szintes családi háznak. A ház alapterülete 100 nm, így összesen 300 nm áll rendelkezésünkre. Az építési engedélye lejárt. A földszinti részen a végleges válaszfalak még nem kerültek kialakításra. Itt található egy nagy terasz, közlekedő és 5 helyiség. Az emeleten pedig jelenleg 7 helyiség lett tervezve, ami jelenleg még ízlés szerint alakítható. A pinceszinten egy garázs, közlekedő, kazánház, és több tároló helyiség került kialakításra. Az épülő ház mellett még egy 100 nm-es két szintes gazdasági épület is található ami az utcafronton helyezkedik el. A földszinten nappali - konyha és két fürdőszoba, az emeleten pedig 4 szoba és egy fürdőszoba található. A ház felújítás után lakható. Autóval pár perc alatt Hévíz, bevásárlási lehetőségek, éttermek, Keszthely belvárosa is elérhető. Rendszeres buszjárattal a közelben. Előre egyeztetett időpontban mutatható! Amennyiben hirdetésem felkeltette figyelmét, kérem hívjon bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Nincs fűtés
Építés éve:
2008
Terasz:
39,6 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
csatornacsendesgázjó közlekedésűpanorámateraszvillany

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Todoranov Sztefán
VIII. kerület - József körút
Az iroda összes hirdetése