+17 fotó
Hirdetéskód: 8601399
Referenciaszám: HZ056604
Frissítve: 3 napja
Kiskunlacháza eladó családi ház 1 szobás: 28 millió Ft
28 millió Ft
863,1 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
32 m²
635 m²
1 szoba
Leírás
DUNA-PART ERDŐ NYUGALOM BEFEJEZENDŐ TÉGLA HÁZ ELADÓ!
Eladásra kínálunk egy 80%-os készültségű, hangulatos téglaépítésű ingatlant Kiskunlacháza és Ráckeve határán, mindössze 300 méterre a RáckeveiSoroksári Duna partjától, egy 635 m²-es, körbekerített telken.
Az ingatlan ideális választás mindazoknak, akik csendes, természetközeli környezetben szeretnének élni vagy pihenni, mégis jó infrastruktúrával.
Főbb jellemzők
Építés éve: 2010
Falazat: Porotherm 20 N+F tégla
10 cm homlokzati hőszigetelés
Hang- és hőszigetelés: Austrotherm AT
Fa tetőszerkezet, szalagcserép fedéssel
Tetőtér kőzetgyapot szigeteléssel
Talajnedvesség elleni szigetelés
Csömöszölt beton sávalap, zsalukő lábazat
Közművek és gépészet
fúrt kút, új hydroforral és víztisztítóval, vezetékes víz nincs.
hűtőfűtő klíma
kémény (kandalló vagy kályha telepíthető)
új villany- és vízvezeték-hálózat
villanyóra engedélyeztetve (óra felszerelése az új tulajdonos feladata)
új épített emésztő
Telek és környezet
A 635 m²-es, körbekerített telek nyugodt, természetközeli környezetben található.
Az utca forgalomtól mentes, az ingatlan az utolsó telek, így különösen csendes.
A Duna közelsége kiváló lehetőséget nyújt:
horgászatra
sétákra
vízparti kikapcsolódásra
Elhelyezkedés
Ráckevei Árpád híd pár perc séta
Lidl kb. 5 perc gyalog
HÉV állomás és Tesco pár perc autóval
Budapest kb. 50 km
Ideális választás
horgászoknak
természetkedvelőknek
hétvégi háznak
vidéki életet keresőknek
befektetésnek
Egy befejezendő, vízpart közeli tégla ház várja új tulajdonosát ahol a nyugalom és a természet találkozik.
Amennyiben felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal!
Tulajdonságok
Családi ház
Elektromos
2010
6,5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 769 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
120 499 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 769 7
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 29 769 7
Hasonló eladó ingatlanok Kiskunlacházán
Frissítve: 4 napja
11
27,5 millió Ft 982,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kiskunlacháza

Frissítve: 3 napja
11
27,5 millió Ft 982,1 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kiskunlacháza

Frissítve: 3 napja
12
30 millió Ft 600 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kiskunlacháza

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Pest megyében 28 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Frissítve: 1 hónapja
7
26 millió Ft 321 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nyáregyháza

Frissítve: 9 napja
13
28,5 millió Ft 537,7 ezer Ft/m²
Eladó házrész, Monor

Feltöltve: 7 napja
16
28 millió Ft 400 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Tóalmás