Eladó ház Kiskunlacháza 66 nm
Eladó ház Kiskunlacháza 66 nm
Eladó ház Kiskunlacháza 66 nm
+4 fotó
Alkalmi vétel
Hirdetéskód: 9007484
Referenciaszám: 1372457
Feltöltve: 1 napja

Kiskunlacháza eladó családi ház 3 szobás: 20 millió Ft

20 millió Ft
303 ezer Ft/m²
66 m²
Alapterület
814 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Az ingatlan praktikus elrendezésű: -2 hálószoba -Amerikai konyhás nappali -Fürdőszoba A ház világos, kellemes belső terekkel rendelkezik, nagy mennyiségű természetes fénynek köszönhetően igazán otthonos hangulatot biztosít. Az ingatlan hűtő-fűtő klímával felszerelt, közművekkel ellátott, továbbá internet, víz és áram is rendelkezésre áll. A teljes telek területe 814 nm, amely több ingatlan között megosztott, ugyanakkor az udvar rendezett és bekerített. Az ingatlanhoz külön terasz tartozik. Parkolás az udvaron belül megoldott. Az ingatlan egyik legnagyobb előnye a bővítési lehetőség: igény esetén emelet építhető rá, így akár kétgenerációs kialakításra vagy több lakrész létrehozására is alkalmas lehet. Ennek köszönhetően hosszú távon kiváló befektetési lehetőséget kínál. A ház aszfaltos úton könnyen megközelíthető, a közelben bolt és buszmegálló is megtalálható. Az ingatlan várhatóan 3 hónapon belül birtokba vehető. Irányár: 20 millió Ft, alkuképes!! További információért vagy megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal. (06 70 245 8683)

Hugyecz Georgina
Immo1-Dunavarsány
Az iroda összes hirdetése
+36 70 245 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 67 508 Ft
Második évtől
86 071 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok