Eladó ház Kisoroszi 95 nm
Eladó ház Kisoroszi 95 nm
Eladó ház Kisoroszi 95 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8937787
Frissítve: 5 napja

Kisoroszi eladó családi ház 2 szobás: 41 millió Ft

41 millió Ft
431,6 ezer Ft/m²
95 m²
Alapterület
132 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
A tulajdonos örökölte a házat, benne lakik, de nem az Ő világa. Az ára reális, az állapotához, elhelyezkedéséhez, tulajdonságaihoz viszonyítva. A tények: ~ SZÁRAZ VÁLYOGHÁZ ~ osztatlan közös tulajdonú telek ~ három házból álló sorház első, utcafronti része ~ 1/1 tulajdon ~ 132nm telek ~ 95nm ház ~ 61nm lakórész ~ 24nm fűthető műhely ~ 10nm tároló ~ boltíves pince ~ gázkonvektor és cserépkályha fűtés ~ klíma ~ Duna a közelben, kb. 100m, de árvíz nem fenyegeti az ingatlant Egy ingatlant szeretnék eladni Önnek, nem egy életérzést. Jöjjön, nézze meg, ha lát benne fantáziát és van rá pénze (vagy előszűrt hitele), akkor vigye! Ha nem a dumát keresi, hanem egy jó üzletet, hívjon!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlancsatornaétkezőgázkamrakertklímakocsibeállómelléképületműhelyösszkomfortospincevillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Rigó Andrea
Duna House Szentendre
Az iroda összes hirdetése
+36 20 393 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 138 392 Ft
Második évtől
176 445 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.