+12 fotó
Hirdetéskód: 8943585
Referenciaszám: H515696
Frissítve: 2 napja
Kistarcsa eladó családi ház 5 szobás: 80 millió Ft
80 millió Ft
544,2 ezer Ft/m²
147 m²
611 m²
5 szoba
Tágas otthon Kistarcsán – 5 szobás ház, ideális családoknak és befektetőknek!
Kistarcsán eladóvá vált egy 2 generációs otthon!
Kérem ismerje meg főbb jellemzőit:
2 részletben épült 1958-ban, és 1988-ban:
- összesen 147 nm-es
- 611 nm telek tartozik hozzá
- két részletben épült 1958-ban, majd 1988-ban nyerte el végleges formáját
- fafödémes
- 1.-es lakás földszintes: 60,9 nm-es
- 2.-es lakás, belső kétszintes: 46,3 nm a földszinten,
- és 40 nm az emeleten egy légtér, ami kialakításra vár
- Garázsa 46 nm-es
- Első terasz 4 nm
- Hátsó terasz: 13 nm
Közlekedés:
300 méterre található a H8-as Hévmegálló
Lássa meg ön is lehetőséget!
Kérdése van? Hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Családi ház
Elektromos
1988
13 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
344 284 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6