+6 fotó
Hirdetéskód: 8568161
Referenciaszám: 119370
Frissítve: 1 hónapja
Kistelek eladó családi ház 4 szobás: 23 millió Ft
23 millió Ft
129,2 ezer Ft/m²
178 m²
4 szoba
Eladó ház Kisteleken!
Kisteleken, a központhoz közel eladóvá vált ez az összesen 178nm-es, vályogtéglából épített, korábban üzletként üzemelő, erősen felújítandó állapotú ház.
A telek 362nm-es, nagykapun át be lehet hajtani. A lakrészben 4 szoba, a korábbi konyha és a fürdőnek előkészített helyiség, egy nagy jelenleg műhelynek használt helyiség és a felette levő kamra, illetve egy nagy előtér található. A képek között alaprajzot is talál!
Az ingatlan kiürítése folyamatban van.
A telken víz és gáz, az épületben villany van.
A közelben SPAR, gyógyszertár, az Árpád fejedelem Gimnázium, kisebb üzletek találhatóak.
Nagy ház, kis telek, jó elhelyezkedés!
Irányár: 23.000.000.- Ft
Hívjon a 0670-944-5460-as telefonszámon, előre egyeztetett időpontban tekinthető meg.
Bauerné Enikő A+Ingatlaniroda
Tulajdonságok
Családi ház
Felújítandó
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 944 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
98 982 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 944 5
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 944 5