+13 fotó
Hirdetéskód: 7984212
Referenciaszám: HZ077214
Frissítve: 25 napja
Kőröstetétlen eladó családi ház 3 szobás: 14,9 millió Ft
14,9 millió Ft
229,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
65 m²
1439 m²
3 szoba
Leírás
Eladó Kőröstetétlenen, csendes rendezett utcában egy 65 nm-es vegyes falazatú családi ház!
Az ingatlan felújítandó állapotban van , de szerkezetileg stabil , összközműves .
A telek mérete 1439 nm .
Az ingatlanban található 3 szoba, konyha, fürdőszoba, folyosó, előtér, kazánhelység.
A kertészkedni vágyók a telken megtermelhetik egy család számára elegendő zöldséget , gyümölcsöt.
Az ingatlan településen belül nagyon jó elhelyezkedésű ,közintézmények , iskola , óvoda , játszótér, posta, étterem, bevásárlási lehetőségek pár percre elérhetőek.
Ajánlom olyan családoknak , akik alacsonyabb árkategóriában gondolkodnak , így a felújításban lehetőséget látnak.Bővebb információért várom megtisztelő hívását30/179-47-38
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 53 999 3
Hitelkalkulátor
Második évtől
64 123 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 53 999 3
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 53 999 3