Eladó ház Kozármisleny 230 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9013144
Feltöltve: 1 napja

Kozármisleny eladó családi ház 4 szobás: 128,5 millió Ft

128,5 millió Ft
558,7 ezer Ft/m²
230 m²
Alapterület
857 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Az ingatlanban frekventált helyen van, szigetelt és kétszer teljes felújításon esett át. A ház fele alatt alagsori helységek vannak ami nincs a m2-be beleszámítva. Elektromos kapu és garázs ajtó van. A házban előszoba mindkét oldalról, földszinten: tágas konyha amiben 3,5M-os Chippendale konyhabútor van, nagy méretű étkező nappali, háló szoba, fürdő, WC. Az emeleten: előtér ,3 szoba , fürdő, WC ,az alagsorban: Az udvarba aknás garázs és 3 db nagyméretű raktárhelység ezért vállalkozásra is alkalmas. A ház napelemmel ellátva és fúrt kút is van. A ház éves rezsi költsége összesen 100.000.-Ft ezért, ami gáz, villany, víz ,szennyvíz költség. Riasztóval szerelt, szigetelt ház,2 db erkély van hozzá Kovácsolt vas dísz korláttal. Akár egy éves fizetési halasztással is. A melléképület nincs a m2 be benne.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
3
Állapot:
Felújított
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1991
Erkély:
16 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Van
Átlagos rezsiköltség:
10 000 Ft/hó
amerikai konyhabeépített konyhabútorbútorozatlancsatornaerkélyétkezőfűtött garázsgarázsgázgépesítetthőszigeteltipari áramjó beosztásújó közlekedésűkamrakertklímakocsibeállómelléképületműhelyösszkomfortosredőnyriasztósaját parkolószigeteltvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

TM
Treszner Maria
+36 30 267 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 433 740 Ft
Második évtől
553 005 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix