+17 fotó
Hirdetéskód: 9001408
Referenciaszám: 395742
Frissítve: 1 napja
Kulcs eladó családi ház 3 szobás: 46,99 millió Ft
46,99 millió Ft
534 ezer Ft/m²
88 m²
1170 m²
3 szoba
Eladó családi ház Kulcs, 88nm, 46.990.000Ft - Petőfi Sándor utca
Eladásra kínálok Kulcson egy önálló családiházat, melyhez egy különálló melléképület is tartozik, önálló lakhatásra alkalmas, és 3 különálló tároló.
Besorolása: zártkert, művelési ág alól kivett, és gazdasági épület.
A ház a 90-es években épült, majd 2025. évben nagymértékű felújításon esett át:
- műanyag nyílászárók
- biztonsági bejárati ajtó
- hűtő-fűtő klíma beszerelés
- lépcső kiépítés
- előszoba átépítése
- fürdőszoba komplett felújítása
- festés
- szigetelés (homlokzati, és födémszigetelés)
- teljes elektromoshálózat újravezetékelése
- csatornára rákötés.
A ház felosztása:
- szuterénszint: konyha+étkező
- földszint: előtér+fürdő+wc
- emelet: szoba+ szoba (egyik a másikból nyílik)
- beépített tetőtér:szoba.
Melléképület: Körülbelül 30 nm nagyságú fa szerkezetű, télíestíett melléképületben egy szoba, és egy konyha található. Víz és villany bekötve, csatornárarákötés folyamatban van.
3 különálló kerti tároló egyenként, körülbelül 15 nm nagyságúak, és egy kerti kiülő (felújítandó), is az ingatlan részét képezik.
Ajánlom figyelmébe készpénzes vevőknek, azonban piaci alapú hitelekkel kapcsolatban is tudok segíteni!
Várom a megtisztelő hívását! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 395742
Tulajdonságok
Családi ház
3
Felújított
Elektromos
1990
5 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 490 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
202 224 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás