Nem található kép
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9013125
Feltöltve: ma

Kunágota eladó családi ház 2+1 fél szobás: 6,9 millió Ft

6,9 millió Ft
89,6 ezer Ft/m²
77 m²
Alapterület
1700 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Ár csökkenés !8Mft-ról Fix 6,9Mft! Családi okok miatt sürgősen eladó!! FIX 6,9M Ft áron alul eladó Békés vármegyében,Kunágotán 77nm–es 2 szobás családi házat kínálok eladásra 1749 nm–es telken .A telek magán vállalkozásra,állat tartásra, Telephelynek kiválóan alkalmas .Kiváló közbiztonság!!Rendezett,csendes,aszfaltozott utca.,Coop,Real,Dohánybolt ,Posta,Gyógyszertár,Több kisbolt... Szórakozási lehetőség van . Modern,Felújított óvoda,Általános iskola található . Háziorvos,fogorvos,védőnői szolgálat helyben van . Jó közlekedés ,Közeli nagyváros Békéscsaba ,Orosháza,Gyula Nagyobb bevásárlás 10 perc busszal Mezőkovácsháza ,Itt Lidl,Penny ,Pepco stb található . Az ingatlanban víz,villany,Nappali illetve vezérelt villanyóráról műkődik a bojler ami a meleg vizet biztosítja .A bojler új. Működő kémény van ,így bármilyen kályha behelyezhető, fűtés hangulatos kandallóval megoldott . Az ingatlan fenntartása alacsony költségű .A szobákat padlószőnyeg borítja,a többi helység padlólap,illetve linóleum.Beton alapja van.Az udvaron fúrt kút van,ami iható,és kerti csap van . Nyílászárók részben cserélve,légkondi hálózat kialakítva,nagyszobába okos világítás van,kapcsolók ,konnektorok cseréje megtörtént .Az ingatlan 60%tégla ,40%vályog .Bútor nélkül eladó!! .1/1 tulajdon,tehermentes . Kiköltözési idő 2 hónap,megbeszélés szerint .!!Fix 6,9Mft 0630-683-9135 telefonszámon

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Kandalló
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Átlagos rezsiköltség:
15 000 Ft/hó
bútorozatlancsendesétkezőgázinternetkábeltévékamrakertkomfortosvilágosvillanyvízvízórás