Eladó ház Kunmadaras 113 nm
Eladó ház Kunmadaras 113 nm
Eladó ház Kunmadaras 113 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8701648
Referenciaszám: HZ028013
Frissítve: 7 napja

Kunmadaras eladó családi ház 3 szobás: 21,5 millió Ft

21,5 millió Ft
190,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
113 m²
Alapterület
738 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
KÉTSZINTES, TÉGLA ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ KUNMADARASON Eladásra kínálunk Kunmadaras csendes utcájában egy 1980-ban épült, tégla falazatú, kétszintes családi házat. Az ingatlan ideális választás családok részére, akik tágas tereket és gazdálkodásra alkalmas kertet keresnek. Az ingatlan jellemzői: -Elrendezés: A lakóépület belső kialakítása praktikus: 3 különnyíló szoba, konyha, étkező, kamra, fürdőszoba és szintenként egy-egy mellékhelyiség (összesen 2 WC) található benne. -Emelet: A felső szinten a nagyobb hálószobához saját erkély kapcsolódik. -Fűtés: Az otthon melegét helyiségenkénti gázkonvektorok biztosítják. -Telek: A 738 m²-es körbekerített telken termő gyümölcsfák találhatók, a terület adottságai révén konyhakert kialakítására vagy állattartásra is alkalmas. -Melléképület: A telken egy különálló, jelenleg felújításra szoruló garázs található, amely műhelyként vagy tárolóként is hasznosítható. Környék: Kunmadaras rendezett, barátságos település, ahol a mindennapi élethez szükséges alapvető szolgáltatások (bolt, iskola, orvosi rendelő) elérhetőek, a környező városok pedig jó közlekedési összeköttetéssel bírnak.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1980
Erkély:
9,4 m²