+3 fotó
Hirdetéskód: 8866997
Referenciaszám: M321256
Frissítve: 1 hónapja
Kunszentmárton eladó családi ház 3 szobás: 9,5 millió Ft
9,5 millió Ft
105,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
90 m²
963 m²
3 szoba
Leírás
Kunszentmártonban, eladó egy 90 nm családi ház. A város szélén elhelyezkedő, vályogból épült, felújítást igénylő ház, egy 963 nm telken található. Az otthon melegéről, gázkonvektorok gondoskodnak. . Az ingatlan áll egy előszobából, kettő szobából, étkező, konyha kamra, fürdőszobából. A szobák, parkettások, a többi helyiség járólap borításúak. A telken, gyümölcsfák , melléképületek, valamint fúrt kút is található. A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvezőbb kamatozású hitelkonstrukcióival, CSOK és támogatott hitel lehetőségével tudunk segíteni. Az adásvételi szerződés lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1968
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 985 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
40 884 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 985 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 985 1