+15 fotó
Hirdetéskód: 8881676
Referenciaszám: M322146
Frissítve: 1 hónapja
Kunszentmárton eladó családi ház 3 szobás: 14,9 millió Ft
14,9 millió Ft
153,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
97 m²
638 m²
3 szoba
Leírás
Kunszentmárton, eladó egy 97 nm családi ház. A ingatlan, téglából épült, felújítást igényel, egy 638 nm telken található. Az otthon melegéről gázcirkó, valamint egy vegyestüzelésű kazán gondoskodik. Az ingatlanban egy előszoba, közlekedő, három szobából, konyha, kamra, fürdőszoba, kazánhelyiség található. A szobák, parkettások, a többi helyiség járólap borítású. A telken, egy kettő helyiségből álló melléképület is megtalálható. A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvezőbb kamatozású hitelkonstrukcióival, CSOK és támogatott hitel lehetőségével tudunk segíteni. Az adásvételi szerződés lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal.
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Házközponti
1973
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 985 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
64 123 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 985 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 985 1