+15 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 8996599
Referenciaszám: M328531
Frissítve: 5 napja
Kunszentmiklós eladó családi ház 4+2 fél szobás: 74 millió Ft
74 millió Ft
528,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
140 m²
1108 m²
4+2 fél szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladó ingatlan Kunszentmiklóson , kiváló lehetőség vállalkozásra is!
Kunszentmiklóson eladó egy 1108 nm-es, két utcára nyíló telek, amelyen egy bruttó 140 nm-es lakóház található.
Az ingatlan különlegessége, hogy tartozik hozzá egy 6 állásos, teljes értékű karosszériás műhely, így ideális választás lehet autószerelő, karosszérialakatos vagy más vállalkozás számára.
Főbb jellemzők:
1108 nm-es telek
Két utcáról megközelíthető udvar
149 nm-es lakóház
6 beállásos műhely
Kiváló elhelyezkedés, jól megközelíthető
Az ingatlan remek lehetőséget kínál azoknak, akik lakhatást és vállalkozást egy helyen szeretnének megoldani.
Energetikai tanúsítvány még nem áll rendelkezésre.
A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és
lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint
megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez
kapcsolódó ügyek intézéséhez. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is. Referenciaszám:M328531
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 635 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
318 462 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.